HAKKIMIZDA

Bir Alman şirketinin Türkiye distribütörü olarak 1996 yılında İzmir’de kurulan TRIOSEL, 1997 yılından itibaren faaliyet alanını ambalaj sektöründe geliştirmiş ve ilerleyen yıllarda iş hacmini arttırarak Türkiye'nin sayılı fabrikalarının pazarlama faaliyetlerini destekleme seviyesine ulaştırmıştır.

Günümüzde satış faaliyetlerini küresel çapta sürdürerek; Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, Belçika, Romanya, Avustralya, Rusya, Ukrayna ve Kıbrıs gibi dünyanın farklı bölgelerindeki birçok müşterisine, Satın Alma Departmanları ile eşdeğer hizmet vermeye devam etmektedir.

TRIOSEL'in kısa zamanda büyümesi ve çok sayıda firma tarafından tercih edilir konuma ulaşmasındaki en büyük etken; konusunda uzman, titiz, müşteri ve sonuç odaklı çalışan kadrosudur. İş takibindeki disiplin ve düzen, müşterileri ilişkilerinde samimi ve yapıcı yaklaşımı sayesinde yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

"Hizmet alan ile hizmet veren arasında işbirliği" ilkesi çerçevesinde; müşterilerinin iş verimliliğini arttıracak etkili çözümler sunmak amacıyla yeni projeler geliştirmektedir ve bu doğrultuda geliştirdiği 2 ürününe patent almış, müşterilerinin hizmetine sunmuştur. 60 ülkedeki öncü birçok şirket tarafından benimsenen ve kullanılan EPI katkı maddesinin Türkiye’deki tek yetkili temsilcidir.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin talep ve beklentilerini doğru analiz ederek, kalite standartlarına uygun doğru ürünleri, doğru zamanda ve beklentilerinin ötesinde kaliteli bir hizmet anlayışıyla sunmak, müşterilerimizle uzun vadeli ve güçlü ilişkiler kurmaktır.
VİZYONUMUZ
İthalat ve ihracat hacmini arttırarak ekonomiye ve sektörün gelişim sürecine katkı sağlamak ve uluslararası düzeyde alanında öncü firmalar arasında yer almaktır.